رونمایی مخفیانه از نسل جدید چری تیگو ۷ در چین

Home » اخبار خودرو » رونمایی مخفیانه از نسل جدید چری تیگو ۷ در چین

رونمایی مخفیانه از نسل جدید چری تیگو ۷ در چین

به‌تازگی تصاویری از کراس‌اوور کامپکت جدید چری منتشر شده است. با توجه به اینکه در عقب این خودرو نوشتهٔ Tiggo 7 دیده می‌شود، می‌توان گفت این خودرو در اصل نسل جدید کراس‌اوور تیگو 7 است. البته مقامات چری گفته‌اند این کراس‌اوور در آینده نام جدیدی خواهد داشت ولی بااین‌حال ما فعلاً آن‌را نسل جدید تیگو 7 میدانیم. با توجه به این تصاویر، تیگو 7 جدید نسبت به نسل کنونی بسیار تغییر کرده است.

در بخش جلویی خودرو جلوپنجرهٔ شش‌ضلعی بزرگی دیده می‌شود که بخش داخلی آن با قطعات کرومی ستاره مانند تزئین شده و به طرفین آن‌هم چراغ‌های باریک LED متصل شده است. در طرفین سپر جلوی خودرو هم بخشی سه‌بعدی با مه شکن‌هایی به‌صورت دو نوار LED به چشم می‌خورد که نمای منحصربه‌فردی دارند.

رونمایی مخفیانه از  نسل جدید چری تیگو 7 در چین

پروفیل جانبی تیگو ۷ جدید هم نسبت به نسل کنونی تفاوت‌هایی دارد و در آن از طرح سقف شناور استفاده شده است. سبک طراحی عقب خودرو اما با چراغ‌های باریک متصل‌به‌هم شباهت زیادی به کراس‌اوور بزرگ‌تر تیگو 8 دارد و صرفاً طراحی ساده‌تر سپر با سر اگزوزهای کوچکی در پایین، آن‌را از برادر بزرگ‌ترش متمایز کرده‌اند.

این کراس‌اوور جدید چینی 4,500 میلی‌متر طول، 1,842 میلی‌متر عرض و 1,746 میلی‌متر ارتفاع دارد که به‌جز در ارتفاع، در دیگر جهات تفاوت چندانی با نسل کنونی ندارد. فاصلهٔ محوری این خودرو نیز نسبت به قبل بدون تغییر باقیمانده و برابر با 2,670 میلی‌متر است اما فاصلهٔ عرضی محورها کمی افزایش داشته است.

رونمایی مخفیانه از  نسل جدید چری تیگو 7 در چین

تیگو ۷ جدید بسته به تیپ‌ها، با رینگ‌های 17، 18 و 19 اینچی در طرح‌های مختلف، سنسورهای پارک جلو و عقب، سانروف پانورامیک، رادار، شیشه‌های دودی، آنتن کوسه‌ای و… به بازار عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  طراح ارشد مزدا به چری پیوست!!!

چری برای این کراس‌اوور جدید دو پیشرانهٔ مختلف چهار سیلندر توربوشارژ 1.5 لیتری و 1.6 لیتری را در نظر گرفته است که اولی 156 اسب بخار و دومی 197 اسب بخار قدرت تولید می‌کند. فعلاً اطلاعاتی در مورد زمان رونمایی رسمی، زمان عرضه به بازار و قیمت تیگو 7 جدید منتشر نشده است.

رونمایی مخفیانه از  نسل جدید چری تیگو 7 در چین

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
By |۱۳۹۸/۸/۱ ۱۲:۲۲:۰۱آبان ۱ام, ۱۳۹۸|اخبار خودرو, اخبار مدیران خودرو|۰ Comments

About the Author:

محمد علی زارع
دکتر محمد علی زارع ، مدیر مارکتینگ سئو و سوشال در حوزه خودرو ، عاشق نویسندگی در حوزه خودرو و IT