تیگو ۸ در خیابان های تهران مشاهده شد + عکس و مشخصات فنی

Home » معرفی خودرو » تیگو ۸ در خیابان های تهران مشاهده شد + عکس و مشخصات فنی

تیگو ۸ در خیابان های تهران مشاهده شد + عکس و مشخصات فنی

پس از گذشت چندین ماه از معرفی رسمی چری تیگو ۸ در چین حال تصاویر جدید نشان می دهد که این خودرو با ظاهری استتاری در حال طی کردن تست های فنی در ایران است.

Related image

به گزارش سایت نمایندگی ۷۷۷  از خبرگزاری عصر خودرو، گویا شرکت مدیران خودرو با وارد کردن تعدادی از این خودرو به ایران در حال بررسی و انجام تست‌های تطبیق آن با شرایط آب و هوایی ایران و در نهایت تولید آن در کشور است

6x2bhyw6kmrkkoqg239i.jpg

این تصاویر تعدادی از خودروهای تیگو ۸ در تهران را نشان می دهد که برای مشخص نشدن نوع خودرو برخی از زوایای خودرو پوشیده شده است.

استفاده از موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژر  که با قدرت تقریبی ۱۴۷ اسب بخار، وجه مشترک تعدادی از خودروهای چری مانند تیگو ۷ و آریزو ۶ است که احتمالا همین موتور البته با قدرت و گشتاور بیشتری بر روی تیگو ۸ نیز مورد استفاده قرار گیرد.

Related image

این خودرو چند ماه پیش به طور رسمی در نمایشگاه خودروی چین معرفی شده بود و حال  با توجه به حضور آن در ایران به نظر می رسد باید به زودی شاهد ورود تیگو ۸ به بازار کشور هم باشیم.

Image result for tiggo 8

در تازه ترین رده بندی پرفروش ترین خودروهای بازار چین از ابتدای سال جاری میلادی(۲۰۱۹) ، خودروی چری تیگو ۸  با آنکه مدت زیادی از حضورش در بازار چین نمی گذرد توانسته بود رتبه ۶۷  را در بین ۱۰۰ خودروی پرفروش بازار چین کسب کند.

ibodp03ezcwl3aigin.jpg

 

 

By |۱۳۹۸/۷/۲۱ ۱۱:۴۶:۰۶اکتبر 13th, 2019|معرفی خودرو|۰ Comments

About the Author:

دکتر محمد علی زارع ، مدیر مارکتینگ سئو و سوشال در حوزه خودرو ، عاشق نویسندگی در حوزه خودرو و IT